Paylaşımın Tek Adresi FRMDEPO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EFES PİLSEN'DEN KINAMA

YazarMesaj
R3S3T
Admin
Admin
R3S3T

Kova Mesaj Sayısı : 110
Rep Puanı : 2147483647

EFES PİLSEN'DEN KINAMA Empty
MesajKonu: EFES PİLSEN'DEN KINAMA   EFES PİLSEN'DEN KINAMA I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 9:57 am

Efes Pilsen Kulübü bir açıklama yaparak, Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş'ın, ''Efes Pilsenli basketbolcuların agresif oyunu ve yaptıkları kasti faullerin cezasız kalması, onlara bir avantaj sağladı'' şeklindeki sözlerine tepki gösterdi.

''Fenerbahçe Ülker yöneticisi Nedim Karakaş'ın açıklamalarını hayret ve üzüntüyle karşılıyoruz'' denilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Nedim Karakaş'ın açıklamaları, kendisinin bir başka maçı yorumladığı izlenimini vermektedir. Tüm basketbol kamuoyunun üzerinde birleştiği konu, maçı yöneten hakemlerin tercihlerinin Fenerbahçe Ülker'den yana olduğu ve maçın sonucuna doğrudan etki yaptıklarıdır. Bu sezon kendilerinin en fazla sayıda maçını yöneten üç hakemden ikisi ile sahaya çıkan Fenerbahçe Ülker'in bu hakemlerden şikayetçi olması çok ilginç bir noktadır.''

Efes Pilsen Kulübü açıklamasında, Karakaş'ı maç sonu yaptığı açıklamalarda bazı sporcularını hedef göstermekle suçlarken, görevlendirilen hakemlere de tepki göstererek, ''Türkiye liglerinde çok ender görülen bir biçimde, son dönemde form grafiği giderek düşen bir hakemi üst üste aynı takımların maçı için görevlendirenlerin de bu tür yanlışlardan sakınmaları gerektiği ortadadır. Spor barışı ancak ve ancak, tüm ilgili kişi ve kurumların üstlerine düşen görevi tarafsız ve adil biçimde yerine getirmeleri ile korunabilir'' ifadelerini kullandı.
http://frmdepo.yetkinforum.com

EFES PİLSEN'DEN KINAMA
1 sayfadaki 1 sayfası